www.twitch.tv'de AlfaMt2com'den canlı video izleyin
Mutlu Saatler : %20 Bonus EP
   02 Ağustos 2019 , Cuma , 12:43

Merhaba sevgili arkadaşlar,
Yoğun isteğiniz üzere 2 Ağustos , 18:00 ile  4 Ağustos , 23:59 tarihleri arasında mutlu saatler etkinliği dolayısıyla tüm ejderha parası yüklemelerinize +%20 Bonus Ejderha parası hediye!

Bakım Notları (25 Temmuz)
   25 Temmuz 2019 , Perşembe , 04:55

Merhaba değerli değerli oyuncularımız,

Tam olarak beklediğiniz bakımın notlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz, AlfaMt2 bir P2W oyun sunucusu değildir hiçbir zamanda olmamıştır, bakımımızın en can alıcı 3 notunu açıklamak gerekirse nesne market itemleri oyuna eklendi, boss dropları yükseltildi ve büyülü orman metin sorunu çözüldü

Bakım notlarını facebook üzerinden açmak için tıklayın.

Nesne Marketimiz Aktif Edildi!
   22 Temmuz 2019 , Pazartesi , 15:56

Çok beklediğiniz nesne marketimiz sonunda aktif edildi..

3 Gün süreliğine nesne market üzerinde Ejderha Pulu ve Ejderha Pençesi eşyaları satılmayacağını duyurmuştuk, bunun haricinde 2 hafta süre ile nesne marketimizde beta yükseltme eşyaları da satılmayacaktır.
Hepinize iyi oyunlar keyifli alışverişler dileriz.

Bakım Notları (22 Temmuz)
   22 Temmuz 2019 , Pazartesi , 07:26

Merhaba değerli değerli oyuncularımız,

Bildiğiniz üzere bugün öğleden sonra nesne marketimiz aktif olacaktır, nesne marketimiz açılmadan ufakta olsa sorunların çoğunu çözmek istedik.

Bakım notlarını facebook üzerinden açmak için tıklayın.

NOT : Oyunumuz üzerinde Beran-Setaou boss'unun can değerinin çok yüksek olduğundan dolayı neredeyse hiç kesilememiştir bu yüzden ilk 3 gün nesne marketimizde Ejderha Pulu ve Ejderha Pençesi bulunmayacaktır.