Merhaba değerli Alfa oyuncuları,
AlfaMt2 serüvenine siz değerli oyuncularımızın isteği üzerine 2. sunucumuz olan Wolf ile devam ediyoruz.
Sunucumuz 19 Temmuz günü 21:00'da açılacak, bizlerde yeni sunucumuz hakkında sizlere kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

İlk olarak 1. sunucumuzdan bu yana altyapımızı ve fiziksel sunucularımızı hayli geliştirdik, ilk sunucumuzdan sonra sizlerinde beğendiği ve bir çok pvp serverinde mevcut olan bir çok özellik getirdik.

Bunların haricinde piyasayı canlı tutacağına inandığımız bir yeniliğimiz daha mevcut, oyunumuz üzerinde kesmiş olduğunuz tüm bosslardan Alfa Boss sandıkları elde edeceksiniz, net olmak gerekirse eski droplarımızı iyileştirerek tüm dropları sandığın içerisine yerleştirdik ve sandık açıldığında (boss'una göre değişmekte) 10-15 belkide 20 adet eşya kazandırmakta sizlere.
Bu sayede tüm Alfa Boss sandıklarınında bir piyasası olacak ve boss farmlayan arkadaşlarımızda çok rahat şekilde ticaretlerini sürdürebilecek.
Yeni #Wolf sezonumuzda sizlere çok farklı bir zevk ve eğlence vereceğimizden bizler eminiz kendimize güveniyoruz ve sizleri 19 Temmuz'da aramızda görmek isteriz.

Bildiğiniz üzere 1. sunucumuzda çok büyük bir açılış gerçekleştirdik. Açık olmak gerekirse biz bile bu kadar büyük bir kitle beklemiyorduk ve açılış beklentimizin çok üstünde olduğu için altyapı ve sistemsel olarak eksik kaldık başlangıçta bir takım sorunlar yaşandı (lag ve oyuna girişte gecikme gibi) ama aslında bu sorunlar ve bu büyük kitle sayesinde kendimizi daha üst bir seviyeye çıkarttık ve daha yüksek aktif oyuncuda tam kapasite çalışabilen bir alt yapı geliştirmiş olduk.


Bu büyük açılıştan sonra bizde ufkumuzu genişlettik ve daha iyisi için çalışmaya başladık, sunucularımız kendimize ait olduğu için yeni sunucu satın aldık elimizde ki sunucuları çıkarttık, internet hattımızı 1gbps den 10gbps ye yükselterek sunucumuza paylaşımsız bir network sağladık, bu sayede en ufak lag dahi olmayacağını garanti edebiliyoruz.

1. Sunucumuzda deneyimlediğimiz üzere oyunumuzun kendimizce bir takım eksiklikleri ve uyumsuzlukları vardı yeni sunucumuzda bunları düzeltmek için çok fazla mesai harcadık ve sizler için en iyi olanı yaptık. Özet geçmek gerekirse 1. sunucumuza göre bir takım zorluklar ve bir takım kolaylıklar getirdik.


Oyun piyasasını ciddi anlamda etkileyeceğini düşündüğümüz sandık sistemine geçiş yaptık. Oyun içerisinde kestiğiniz patron canavarlardan çıkan değerli itemleri bir sandığa koyduk bu sandığı açtığınızda aynı anda 10-15 eşya birden kazanacaksınız aslında bosslardan düşen tüm itemleri sandığa sığdırdığımızı düşünün piyasaya katkısı ne olacak konusuna geldiğimizde ise boss farmlayan arkadaşlarımız sandıkları açmayı riske etmeyip satabilirler ve eminiz ki bu sandıkların piyasası çok güzel olacaktır.


Oyun piyasasını çok ciddi etkileyen durumlardan bir tanesi de sponsor olduğumuz içerik üreticileri (yayıncılar) bir çoğu ile ücret karşılığı çalışmamıza rağmen kalan kısmına oyun içerisinde Ejderha Parası ile ödeme yapıyorduk. İçerik üreticilerde daha güzel içerikler üretebilmek için Ejderha Parası ile nesne marketimiz üzerinden çektiği eşyaları hızlı satılabilmesi için neredeyse yarı fiyatına pazarlarda satıp oyunun piyasını ciddi şekilde sarsıyordu. Bu sunucumuzda içerik üreticilerine Ejderha parası vermeyeceğimiz için oyunun piyasasının daha sağlıklı ve uzun ömürlü olacağını öngörüyoruz.

Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen piyasaya ayak uydurabilmek için siz değerli oyuncularımızın en çok kullandığı ve istediği sistemleri yeni sunucumuza dahil ettik. Bunların haricinde depoya eşya koyma, hızlı eşya silme, beceri kitabı takası vs. gibi bir çok sisteme sağ tıklama ile hızlıca panele eklenen minik sistemler ekledik. Bu sayede siz oyuncularımız daha az işlem yaparak daha hızlı sonuç alacaksınız.

1. Sunucumuzda gözlemlediğimiz üzere oyunumuzda birçok zindan olmasına rağmen sadece 2-3 tane belli başlı zindanlara ve bosslara yoğunluk vardı çünkü diğer zindanlar verdiğiniz emeğin ve zamanın karşılığını sizlere eşya olarak geri vermiyordu. Sizde haklı olarak o bossları tercih etmek yerine daha çok değerli eşyaları içeren bosslara yöneliyordunuz bu sunucumuzda ise tüm bossların içeriklerini dengeli yaptığımız için istemeseniz de bazı bossları ve zindanları bir takım eşyaları elde etmek için yapmak zorunda kalacaksınız bu yüzden tüm oyuncularımız gene belli başlı aynı boss ve zindanlara yoğunlaşamayacak.

Hepimizin bildiği üzere tüm oyunlar üzerinde Beran Setaou boss'unun çok büyük bir önemi var. Oyun üzerinde neredeyse tek Ejderha Pulu ve Pençesi oradan elde ediliyor diyebiliriz. Ejder sistemimiz şuana kadar kapmalı olduğu için ekstra yazılım kullananlar veya bu işin ustası olanlardan dolayı sıradan bir oyuncunun Beran setaou'ya girebilme ihtimali neredeyse yok. Ejderi kapan kişiler hep aynı kişiler olduğu için bu insanlar çoğunlukla yabancı sitelerde oyunumuzun eşyalarını ve paralarını satıyor bu sebeple tüm pul , pençe piyasasını kendileri belirliyor (tek amaçları daha çok para kazanabilmek) bu yüzden diğer tüm oyuncularımız zorlanıyor ve sıkıntı çekiyor. Bizlerde bunu engellemek adına Beran Setaou boss'unu diğer tüm zindanlar gibi soğuma süreli yaptık ve her oyuncu istediği zaman girebilecek.


Nemerenin gözetleme kulesinde ise durum çok daha farklı genel olarak düşen eşyalar çok değerli fakat kuleye çıkabilmeniz için grubunuzda kesinlikle bir şaman ve ninjaya ihtiyaç duyuyordunuz bu yüzden kazandığınız eşyaların kişi başına düşen değeri pek kalmıyordu yeni sunucumuzda bu zorunluluğu kaldırdık ve Nemerenin gözetleme kulesine çıkarken grubunuzda şaman ve ninja olmasına gerek kalmadan zindanı tamamlayabileceksiniz.

SİLAH KOSTÜMLERİ
KOSTÜM VE BAŞLIKLAR
DİĞER EŞYALARSevgili oyuncularımız,

Biz AlfaMt2 ekibi olarak değerli oyuncularımıza güzel ve güçlü başlangıç eşyaları hediye ediyoruz lakin süreleri 3 gün olduğu için, süreleri bittiğinde sizin damagenizde ciddi anlamda bir düşüş yaşanıyor.

Damage düşüşü olduğu için oyun üzerinde yapabilecekleriniz malesefki kısıtlanıyor bizde bunu önlemek için oyunumuz da "Kurt Parası" ve "Ejderha Pulu" & "Ejderha Pençesi" ile başlangıç eşyalarını tekrardan alabilmenizi sağlıyoruz.


Kurt Parası nedir ?
Kurt parası oyunumuzda oynadıkça metin kestikçe farm yaptıkça bol bol kazandığınız bir eşyadır, 2000 adet olduğuna hiç bakmayın 3 gün içerisinde düzgünce farm yapan bir karakter 2 set alacak kadar "Kurt Parası" kazanmış olacaktır.


Neden Ejderha Pulu ve Pençesi ?
Bildiğiniz üzere oyunumuz da diğer oyunlardan farklı olarak Beran Setaou sistemi kapmalı değil razadör nemere gibi soğumalı sisteme çevrilmiştir, bundan dolayı piyasada daha fazla pul ve pençe olacaktır düşüşünü engellemek amacıyla bu şekilde değerlendirmeyi düşündük.


Oyunlarımızın çoğunda ister istemez botçular dahil oluyor ve piyasayı alt üst ediyorlar tamamen bir haksız kazanç söz konusu oluyor.

Bundan dolayı oyunumuza sahte metin sistemi getirdik sahte metinlerin normal metinlerden hiçbir farkı bulunmamaktadır lakin saldırdığınız da sizlere bildirim mesajı olarak sahte bir metine saldırdığınızı söylemektedir.

Sahte metinler kırılmadığı için tüm bot kullanan karakterler sahte metinlerde birikecektir ve AVCI arkadaşlarımız daha hızlı işlem yapacaklardır.


Sizin ve rakiplerinin oyunda kaç adet boss kestiğini ve sıralamanı görebilirsin.

Boss sıralama sistemini F5 menüsü yardımı ile aç.

Sıralamanı öğrenmek istedğin boss'un resmine tıkla.


Oyun içerisinde F6 tuşuna pasarak toplu eşya silme panelini aktif edebilirsiniz.

Envanterinizde ki itemlere sağ tıklayarak, eşyayı hızlıca silme penceresine gönderebilirsiniz.


Oyun içerisinde ticaret yaparken, envanterinizde bulunan eşyalara sağ tıklayarak hızlıca ticaret penceresine gönderebilirsiniz.


Oyun içerisinde F5 tuşuna basarak hızlı menüyü kolayca aktif edebilirsiniz.


Tam olduğun yeri kayıt etmeni sağlar ve bu sistem sayesinde kayıt etmiş olduğun yere ışınlanabilirsin.

Konum Kaydet sistemini F5 menüsü yardımı ile aç.

Kaydetmiş olduğun konumlardan birine tıkla ve anında ışınlan.


Bu sistem sayesinde girmek istediğiniz zindanın giriş şartlarını öğrenebilir ve zindan bekçisine kadar ışınlanabilirsiniz.

Zindan Takip sistemini F5 menüsü yardımı ile aç.

Zindanlardan birine tıkla ve seviyen yetiyorsa ışınlan.


Patron Takip sistemi sayeyinde Patronların yaşam durumunu görebilirsin.

Çıktığı bölgeyi ve seviyesini öğrenebilirsin.

Patron Takip sistemini F5 menüsü yardımı ile aç.

Bilgilerini öğrenmek istediğin Patronun adına tıkla.


Bu sistemle yorulmadan karakterine level kasabilirsin.

Otomatik Av sistemini F5 menüsü yardımı ile aç.

Gerekli iksirleri ve becerileri ayarla ve başla butonuna tıkla.


Bu sistem sayesinde simyalarını yorulmadan hızlı bir şekilde arındırabilir ve bir üst seviyeye taşıyabilirsin.

Hızlı Arındırma sistemini envanterinde bulunan "Ejderha Taşı Simyası" butonu yardımı ile simya penceresini açtıktan sonra

"Arındır" butonuna basıp "Arındırma panelini açıp "H.Arındır" butonuna basarak hızlı arındırma işlemini yapabilirsin.


Bu sistem sayesinde tüm simyalarını yorulmadan hızlı bir şekilde bir üst seviyeye yükseltebilirsin.

Hızlı Arındırma sistemini envanterinde bulunan "Ejderha Taşı Simyası" butonu yardımı ile simya penceresini açtıktan sonra

"Arındır" butonuna basıp " Seviye panelini açıp "H.Arındır" butonuna basarak hızlı yükseltme işlemini yapabilirsin.


Yeni Mitsi Simya sistemi ile gücüne güç katabilirsin.


Bu sistem sayesinde Wonlarınızı tek tek bozdurmak yerine toplu bir şekilde bozdurabilir yada Yanglarınızı Won'a çevirebilirsiniz.

Toplu Won sistemine Depocu'ya giderek ulaşabilirsiniz.


Savaşlarında gücüne güç katacak Afrodit'in her zaman yanında.


Hesabını tamamen güvene almak ve sadece kendi bilgisayarından hesabına giriş yapmak istiyorsan bu özelliği aktif etmen gerekmektedir.

Biliyorsun ki hesap güvenliğinden sadece oyuncularımız sorumludur.


Bu sistem sayesinde tek bir tuşla tüm envanterini düzene sokabilir ve istediğin eşyaya daha hızlı ulaşabilirsin.

Bu butona envanterinin sol üst köşesinden ulaşabilirsin.


Bu sistem sayesinde tek bir tuşla tüm K Envanterini düzene sokabilir ve istediğin eşyaya daha hızlı ulaşabilirsin.

Bu butona K Envanterinin sol üst köşesinden ulaşabilirsin.


Artık köye ışınlanmadan istediğin yerden NPC lere ulaşabilir ve ihtiyacın eşyayı satın alabilirsin.

Uzak Market sistemini F5 menüsü yardımı ile aç.

İhtiyacın olan eşyayı satan NPC'nin ismine tıkla ve aç butonuna bas.


Silah Fişi, kostüm, başlık, kuşak eklentilerini sevmiyorsan bu buton sayesinde gizleyebilirsin.

F5 menüsünden Gelişmiş seçenekler menüsüne gir.

Ve gizlemek istediğin eklentinin butonuna bir kez tıkla.


Hızlı ekipman sistemi sayesinde 1'e 1 savaşlarında vakit kaybetmeden ekipmanlarını değiştirebilirsin.

Hızlı ekipman sistemine F5 Menüsünde bulunan "Hızlı Ekipman" butonundan ulaşabilirsin.


Bu özellik sayesinde pet besleme ekranında sağ tık ile istediğiniz itemi sürükleyerek kaybedeceğin vakiti kısaltabilirsin.

Bu menüye P tuşu yardımı ile Pet Menüsünü açtıktan sonra,

Besle butonuna basarak ulaşabilirsin.


Bu sistem sayesinde toplama tuşuna sadece bir kez basarak yerdeki tüm eşyaları envanterine alabilirsin.


Bu sistem sayesinde işine yaramayan satamadığın gereksiz gördüğün beceri kitaplarını bu npc yardımı ile takaslayarak,

şansına bağlı olarak yeni beceri kitapları elde edebilirsin.


Yeni altyapı kodlamasına sahip efsun botumuz aktif.

Bu değişim sayesinde efsunlarda artık atlama olmayacak ve efsunlarını daha hızlı getirebileceksin.


Bu sistem sayesinde Buff skillerini süresiz olarak kullanabileceksin.

Ancak bu skiller ölünce sıfırlanmaktadır.


Bu sistem sayesinde istediğin eşyayı pazarlarda gezmeden kolayca bulabilirsin.

Ayrıca hangi köyde olursan ol diğer köylerdeki pazarlarıda görebilir ve o pazarın yanına ışınlanabilirsin.

Ancak pazarları görmek istiyorsan pazar ile aynı CH'de olman gerek.Seviye

Min. 105. seviye olmalıdır.

Gereksinimler

12 Animasfer

Katılımcı Sayısı

En az 2 oyuncu,
En fazla 8 oyuncu

Soğuma Süresi

Soğuma süresi bulunmuyor.

Element Tılsımı

Belirsiz.

Zodyak tapınağı toplamda 12 adet portaldan oluşan ve her gün farklı 2 portal açılarak değişen bir zindandır, yani her gün farklı bir zodyak tapınağı olmaktadır.

Zodyak tapınağına 105. seviyeden sonra ışınlanma yüzüğünü kullanarak girebilirsiniz.

Zodyak tapınağını tek başına yapmanız neredeyse imkansızdır bu yüzden nekadar çok kişi olursanız sizin açınızdan okadar iyi olacaktır.ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.

Seviye

Min. 105. seviye olmalıdır.

Gereksinimler

1x Geçit Bileti

Katılımcı Sayısı

En az 2 oyuncu,
En fazla 8 oyuncu

Soğuma Süresi

Zindanı tamamladıktan sonra
1 saat beklemen gerek.

Element Tılsımı

Ateş.

Bu bölgeye sadece bir gruba üye olan,seviye 100 ve üzeri oyuncular ışınlanabilirler.

Her grup üyesinde 1x Geçit Bileti olmalıdır.


Harita Bilgisi :

Harita 7 bölgeden oluşmaktadır,grup olarak içeriye girildikten sonra Am-heh Yutağına gelinir,

başarı ile tamamlanan her bölge görevinden sonra buraya gelinerek ortadaki anıta tıklanarak,bir diğer bölgeye hareket edilir.ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.

Seviye

Min. 100. seviye olmalıdır.

Gereksinimler

1x Geçit Bileti (Artık giriş için ninja ve şaman gerekmiyor!)

Katılımcı Sayısı

En az 2 oyuncu,
En fazla 8 oyuncu

Soğuma Süresi

Zindanı tamamladıktan sonra 3 saat beklemen gerek.

Element Tılsımı

Buz.

Nemere'nin Gözetleme Kulesi, zindan tipi bir haritadır. 9 farklı kattan oluşan haritanın her bir katında,

bir sonraki kata geçmeniz için tamamlamanız gereken görevler vardır. Zindanda kalma süresi 1 saat olup, 1 saat dolduğunda, dışarıya otomatik atılacaksınız.ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.

Seviye

Min. 95. seviye olmalıdır.

Gereksinimler

Kişi başı 3 adet kıvrık anahtar.

Katılımcı Sayısı

Sınır yok.

Soğuma Süresi

2 saat beklemen gerek.

Element Tılsımı

Buz.

Eski bildiğiniz ejder sistemlerini unutun.

Eski kapmalı sistemler de genellikle ejderi kapan kişiler hep aynı kişiler oluyor bireysel oyuncular çok fazla kapamıyor bu yüzden pazarlardan pul & pençe toplamaya çalışıyordu.

Bireysel veya grup olarak istediğiniz her zaman ejdere giriş yapabilirsiniz herhangi bir kapma vs. durumu artık yok ejderi kestikten sonra tekrar girebilmek için 2 saat soğuma süresini beklemeniz gerekmektedir.

Bunların haricinde ejdere geri dönüş sistemi ile oyundan düşerseniz 5 dakika içerisinde ejdere geri dönebilirsiniz.ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.

Seviye

Min. 95. seviye olmalıdır.

Gereksinimler

Her oyuncuda,
1 adet orman perisi
taşı olması gerekir.

Katılımcı Sayısı

En az 2 oyuncu.

Soğuma Süresi

Zindanı tamamladıktan sonra,
1 saat soğuma süresi.

Element Tılsımı

Toprak.

Büyülü Orman haritasına giriş yaptıktan sonra Orman Bekçisi Lideri ile görüşerek grubunuzu Jotun Thrym 'ın taht odasına ışınlatabilirsiniz.

Orman Bekçisi Lideri ile sadece grup lideri görüşebilir ve tüm grubun gelebilmesi için her karakterde Orman Perisi Taşı olmalıdır.

Grubunuz ile içeri ışınlandıktan sonra sizi Bagjanamu canavarı karşılayacaktır, oldukça güçlü bir canavar olduğu için kesimi zor olacaktır.

Bagjanamu 'yu mağlup ettikten sonra yanınızda Jotun Thrym doğacaktır onu katledin ve büyük ödüller kazanın.ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.

Seviye

Her oyuncu,
Min. 75. seviye olmalıdır.

Gereksinimler

Her oyuncu en az 1 kez Lusifer
kesmiş olmalıdır ve 1x Küçülen Kafa gerekir.

Katılımcı Sayısı

En az 2 oyuncu,
En fazla 8 oyuncu

Soğuma Süresi

Zindan tamamlandıktan sonra,
30 dakika soğuma süresi.

Element Tılsımı

Karanlık.

Şeytan Katakombuna girebilmek için en az 75 level olmalı ve 1 kere Şeytan Kulesindeki Azrail'i öldürmüş,

yada azrail katına çıkmış olmalısınız.(buradaki önemli nokta ise;bir grupla beraber azrail katına çıktığınızda,

azraili siz kesmesenizde azrail ölüp,sizi kule dışına ışınlayana kadar beklemelisiniz)

İçeri girdikten sonra 1 saat süreniz vardır,eğer çıkmış iseniz yeniden girebilmek için 30 dakika beklemelisiniz.ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.

Seviye

Her Oyuncu Min. 30.seviye
Max.60.seviye seviye olmalıdır.

Gereksinimler

Her oyuncu 1 adet
Altın Ork Anahtarına sahip olmalıdır.

Katılımcı Sayısı

En az 1 oyuncu,
En fazla 8 oyuncu

Soğuma Süresi

Zindan tamamlandıktan sonra
30 dakika beklemen gerek.

Element Tılsımı

Toprak.

Düşük level farmı seven oyuncularımız için özel olarak tasarlandı.ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.

Seviye

Min. 100. seviye olmalıdır.

Gereksinimler

Her oyuncuda,
100 adet Gemi Tahtası , 1adet Dümen
1 adet Onarım Tahtası olmalıdır.

Katılımcı Sayısı

En az 2 oyuncu,
En fazla 15 oyuncu

Soğuma Süresi

Zindanı tamamladıktan sonra 8 saat soğuma süresi.

Element Tılsımı

Buz.

Gemi savunması haritasına giriş yapabilmek için Işınlanma Yüzüğünüzdeki Gemi savunması butonuna tıklamanız yeterlidir.

Gemi savunmasına yalnız başınıza giremezsiniz, buraya girebilmek için bir grubunuz olması gerekmektedir.

Grup başkanının Balıkçı adlı npcye tıklayarak giriş yapması gerekmektedir.Gemi savunmasına girecek olan her oyuncunun,

Gemi Tahtası x100

Dümen x1

Onarım Tahtası x1

eşyalarına sahip olması gerekmektedir, aksi takdirde gemi savunmasına katılamaz.

Her dalga geçtiğinde gemi direğinin canı yükselecek. Takım halinde hareket etmezseniz gemiyi batırırsınız.ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.

Seviye

Her Oyuncu Min. 100. seviye olmalıdır.

Gereksinimler

Her oyuncunun 1 adet Mantar
zindanı anahtarına sahip olması gerekiyor.

Katılımcı Sayısı

En az 1 oyuncu,
En fazla 8 oyuncu

Soğuma Süresi

Zindanı tamamladıktan sonra
4 saat beklemen gerek.

Element Tılsımı

Toprak.

Dikkat edin ! Mantar zindanı sizi beklediğinizden daha fazla zorlayacak :)ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.

Seviye

Her Oyuncu Min. 115. seviye olmalıdır.

Gereksinimler

Her oyuncunun 2 adet Ejderha
anahtarına sahip olması gerekiyor.

Katılımcı Sayısı

En az 1 oyuncu,
En fazla 8 oyuncu

Soğuma Süresi

Zindanı tamamladıktan sonra
5 saat beklemen gerek.

Element Tılsımı

Toprak.

Dikkat edin ! Mantar zindanı sizi beklediğinizden daha fazla zorlayacak :)ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BAZI DEĞERLİ EŞYALAR
Aşağıda bulunan eşyalar bütün droplar değildir, sadece bazı değerli eşyalar yer almaktadır.
Etkinlik Adı Etkinlik Günü Başlama Saati Bitiş Saati
Okey Koleksiyon Kartı Pazartesi 18:00 23:59
+%50 Tecrübe Kazanımı Etkinliği Pazartesi 12:00 14:00
Ayışığı Define Sandığı Salı 21:00 22:00
Bulmaca Kutusu Çarşamba 12:00 14:00
Okey Koleksiyon Kartı Çarşamba 17:00 23:59
Balıkçılık Etkinliği Perşembe 12:00 14:00
Futbol Topu Perşembe 21:00 22:00
Okey Koleksiyon Kartı Cuma 12:00 20:00
Balıkçılık Etkinliği Cuma 22:00 23:59
+%50 Tecrübe Kazanımı Etkinliği Cumartesi 12:00 14:00
Yağmacı Sandığı Cumartesi 21:00 22:00
Okey Koleksiyon Kartı Pazar 12:00 17:00
Hazine Sandığı Pazar 21:00 22:00